Ratas kinnitas erakonna esimeheks kandideerimist

Peaminister Jüri Ratas
Peaminister Jüri Ratas Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas kinnitas, et kandideerib erakonna esimeheks ning Keskerakonna eesmärk riigikogu valimistel on vähemalt 30 kohta.

Ratas tänas Keskerakonna suvepäevadel kõiki neid erakonna piirkondi, kes soovivad tema jätkamist partei esimehe ametis.

"Tänan toetuse eest ja kinnitan, et olen valmis seda vastutust kandma. Võtan väljakutse auga vastu ning kandideerin taas Eesti Keskerakonna esimeheks 13. oktoobril toimuval kongressil," lausus ta.

Praeguseks on Ratase esimehe kandidaadiks esitanud rohkem kui pool kõikidest piirkondadest. Kandidaatide esitamine kestab kuni 15. septembrini.

Ratas rõhutas, et Keskerakond seisab solidaarse ja õiglase ühiskonna eest ning sihib riigikogu valimistel vähemalt 30 kohta.

"Keskerakond seisab iga Eestimaa inimese eest, mitte vaid jõukamate heaolu eest, kellele on suunatud mitmed konkurentide valimislubadused. Meie taotleme 2020. aastal erakorralist pensionitõusu ning soovime tagada igale eakale hooldekodu koha või koduhoolduse teenuse. Samamoodi peame vajalikuks, et riik toetaks noori senisest suuremal määral oma kodu soetamisel. Täna puudub kahjuks paljudel noortel peredel kindlustunne oma kodu suhtes, mis mõjutab negatiivselt ka nende väljarännet," lausus Ratas.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: