Keskerakonna Narva piirkond valib septembris uue juhatuse

Foto: ERR

Keskerakonna juhatus otsustas reedel, et septembri lõpus tuleb Narvas kokku piirkonna üldkogu, kes valib uue teovõimelise juhatuse.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles ERR-ile, et poliitika on nagu maraton, mitte 100 meetri sprint.

"Keskerakond on Narvas näidanud vastutuse kandmist maratonidistantsil. Oleme jätkuvalt Narvas tugev organisatsioon. Kogu viimase nädala sõnumil on olnud ainult üks mõte: kaitsta narvalasi. Et tagada linnavõimu läbipaistvus ja ausus," rääkis Ratas.

"Keskerakond läheb selles maratonis edasi, kutsume kokku Narva piirkonna aastakoosoleku, et valida uus teovõimeline juhatus. Ja minna edasi selles suunas, et viia oma programmi ellu ja küsida toetust riigikogu valimistel," lisas ta.

Ratas ütles, et kõik inimesed, kes tahavad Narva linna ausalt ja läbipaistvalt panustada, on oodatud erakonnaga liituma. Keskerakonna Narva piirkonnas on ligi 500 liiget.

"Loomulikult on meie soov Narva piirkonnaorganisatsiooni kasvatada, aga me ei saa fookusest välja lasta riigikogu valimisi, kohalikke valimisi. Iga aktiivne inimene on oodatud," sõnas parteijuht.

Narva linnavolikogu keskfraktsioonist välja astunud 20 volinikku moodustasid neljapäeval oma fraktsiooni "Narva - meie kodu" ning tõusid võimule.

Neljapäeva õhtul valis volikogu uueks esimeheks 21 häälega Irina Janovitši. Uut võimufraktsiooni eristab endisest Keskerakonna fraktsioonist peamiselt vaid nimi "Narva - meie kodu". Tegelikult juhivad Narvat edasi samad inimesed, kuid ilma parteipiletita.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: