Eesti 200 juhatus valis erakonnale aseesimehed ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Eesti 200

Laupäeval loodud ja kolmapäeval esimesele koosolekule kogunenud erakonna Eesti 200 juhatus valis parteile aseesimehed, kelleks said Meelis Niinepuu ja Liina Normet.

Üks neist hakkab vastutama valimisprogrammi koostamise eest, teine valmistab ette valimiskampaania ajakava, ütles erakonna juht Kristina Kallas ERR-ile. Juhatus arutas ka valimisprogrammi- ja nimekirjade koostamist. Valimisnimekirja loodab Kallas valmis saada detsembris, nii et jaanuaris saaks erakond nii selle kui valimisprogrammi üle hääletada.

"Me kindlasti tahame, et üle Eesti oleks meil väga palju aktiivseid inimesi. Me ei otsusta nüüd, et sina, sina, sina, vaid ikkagi inimeste vaba tahte järgi, et oleks esindatud võimalikult palju erineva valdkonna inimesi. Me kutsume oma liikmeid üles ise aktiivsust üles näitama ja soovi üles näitama, et valimistel osaleda," rääkis Liina Normet "Aktuaalsele kaamerale".

Jätkub ka Eesti 200 varivalitsuse projekt.

Meelis Niinepuu on juhtimiskonsultatsiooniettevõtte Civitta asutaja ja investeerimisettevõtte Wiser üks kaasasutajatest. Ta on Eesti Mälu Instituudi nõukogu esimees ja Rail Baltic Business Network'i juhatuse liige. Niinepuu on õppinud Tartu Ülikoolis avalikku haldust ning osalenud ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magistriprogrammis.

Liina Normet on tervishoiuteenuse ja -tehnoloogia asjatundja ning ettevõtja. Ta on asutanud ettevõtte MiaMed, mis pakub ämmaemanda nõuandetelefoni teenust Callmidwife.com. Varasemalt on ta töötanud ka ämmaemanda assistendida Ida-Tallinna Keskhaiglas. Lisaks tegeleb ta MTÜ Ootuse Rõõm kaudu puudust kannatavate rasedate ja väikelaste emade abistamisega.

Eesti 200 juhatus valiti laupäeval ja juhatuses on 12 liiget. 

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: