Teenetemärgi saanud Martin Villig: loodan, et hulk asju on veel teha

Taxify kaasasutaja Martin Villig, kes pälvis presidendilt Valgetähe IV klassi teenetemärgi, ütles, et ei ole kunagi mõelnud, et ka tema sellise tunnustuse saab. Villigi sõnul on tal veel hulk asju saavutada.

"Ma ei ole sellise teema peale üldse mõelnud, et mina võiks olla nende äramärkimiste juures. Eks iga aasta inimesed ikkagi näevad, et tublisid inimesi tunnustatakse ja olen ka neid nimekirju vaadanud, aga ei ole kunagi selliselt mõelnud, et ise võiks veel sinna sattuda. Pean ennast üsna nooreks ja loodan, et veel hulk asju on ees teha," rääkis Villig "Ringvaatele".

Ta usub, et sai teenetemärgi nii ettevõtluses kui ka ühiskondlikus elus kaasalöömise eest.

"Ma tegelikult olen ettevõtja olnud 20 aastat ja nii üsna mitmes ettevõttes töötanud kui ka ühiskondlikult proovinud panustada jõudumööda, nii et võib-olla nende asjade peale kokku. Eks keeruline on hinnata," arutles ta.

Tulevikuplaanidest rääkis Villig, et Taxify kavatseb sel aastal laieneda uutesse linnadesse ja palgata mitusada inimest juurde. Isiklikus plaanis tahab ta aga haridusfondi käima lükata.

"See on alles esimene samm. Meile on hulk ideid tulnud - üle 50. Vaatame need läbi ja loodetavasti kevadel saame esimesi projekte rahastada. Sinna kõrvale ettevõtjad kindlasti panustavad ka oma aega. See ei ole ainult rahaline panus, vaid kaasamõtlemine, kuidas Eesti haridust saaks paremaks muuta. Kas ma ise lähiaastail kooliõpetajaks või koolijuhiks lähen, seda lubada ei saa, aga võib-olla tulevikus on see üks variantidest, mida kaaluda," rääkis Villig.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: