Teenetemärgi saaja Heiti Hääl heategevusest: rohkem maale vanaemale loobivad vähesed

Ettevõtjad Tiit Pruuli ja Heiti Hääl said presidendilt Valgetähe III klassi teenetemärgi. Mõlemad usuvad, et said aumärgi nii töö eest ettevõtjatena kui ka ühiskondlikul tasandil.

"Ma arvan, et neid asju on kokkuvõttes kaks. See meie väike ettevõte - Alexelat pean silmas - annab Eestimaal umbes 1400 inimesele iga päev leiba ja üldiselt maksab palga õigel päeval välja. Ja kui mõelda igasuguse heategevuse või sponsorvärgi peale, siis rohkem maale vanaemale loobivad suhteliselt vähesed," põhjendas Hääl "Ringvaatele", miks just tema on üks presidendi tunnustuse saajatest.

Pruuli lisas, et Hääl sai sel aastal kultuuriministrilt kultuuri sõbra aasta auhinna ning üks põhjendus võib olla ka selles.

Pruuli ise on löönud kaasa Eesti vabariigi juubeliaasta ettevalmistamises ja läbiviimises.

"Eks ma arvan, et minugi puhul võib olla kaks asja. Kuigi minu ettevõte annab tööd veidi vähem kui 1000 inimesele /.../, aga üks asi ehk on see. Teine asi, millega ma tõesti olen südamest viimased aastad tegelenud, on Eesti vabariigi juubeli ettevalmistamine ja viimane aasta intensiivselt juubeliaasta läbiviimine. Mul on väga hea meel, et see juubel on korda läinud, väga paljusid inimesi puudutanud. Muidugi inimlik boonus on selle juures see, et seda kõike kõrgemalt on vääristatud," selgitas Pruuli.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: