Steven-Hristo Evestus leidis uue töö küberturbefirmas Cybexer ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Steven-Hristo Evestus
Steven-Hristo Evestus Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eelmise aasta lõpus riigiprokuröri ameti maha pannud Steven-Hristo Evestus alustab tööd nii Eestis kui rahvusvaheliselt laienevas küberturbeettevõtte Cybexer Technologies õigusvaldkonna juhina.

Evestuse eestvedamisel hakkab ettevõte välja töötama ja arendama oma kõige uuemaid digilahendusi - innovaatilisi e-õppe platvorme, mis aitavad võidelda korruptsiooni ja rahapesuga ning kursis olla andmekaitse regulatsioonidega.

Evestus töötas alates 2002. aastast prokuratuuris prokurörina erinevatel ametikohtadel ning aastatel 2014-2018 oli riigiprokuratuuris juhtiv riigiprokurör.

Viimase aasta jooksul on Cybexer Technologies'i meeskonnaga liitunud mitmed Eesti julgeoleku- ja küberturbevaldkonna tippspetsialistid. Teiste seas Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) intsidentide käsitlemise osakonna (CERT-EE) endine juht Klaid Mägi, kes juhib Cybexeri küberohtude valdkonda. Samuti NATO küberkaitsekoostöö keskuse endine juht ja varem kahe Eesti presidendi meeskonnas töötanud tunnustatud julgeolekupoliitika ekspert Merle Maigre, kes töötab mullu septembrist Cybexeri valitsussuhete valdkonna juhina.

Cybexer Technologies on juhtiv küberlahendusi eksportiv ettevõte Eestis, kelle klientideks on ligi 20 välisriigi valitsused ja rahvusvahelised organisatsioonid. Cybexeri portfelli üks nõutuim toode on küberharjutusväljak suuremahuliste ja keerukate küberõppuste läbiviimiseks. Lisaks on Cybexer operatiivne partner ettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal nende küberjulgeoleku riskide hindamisel ning reaalsete intsidentide ja kriiside lahendamisel.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: