Kaczynski võttis Poolas jõuliselt sõna geikogukonna õiguste vastu

Poola mõjuvõimsaimaks poliitikuks peetav valitsuspartei Õigus ja Õiglus juht Jaroslaw Kaczynski võttis jõuliselt sõna homokogukonna õiguste vastu. Parteijuhi sõnul tuleb eriti eitada samasooliste paaride õigust abielluda ja lapsendada.

Tegu on viimasel ajal juba teise korraga, kus Kaczynski homoõiguste vastu sõna võtab. Kaczynski avalikud esinemised on mõeldud kutsuma tema pooldajaid aktiivselt osalema maikuistel Euroopa Parlamendi ning sügisestel Poola parlamendivalimistel.

"Jutt ei käi sallimisest, jutt käib heakskiidust. See on samasooliste suhete heakskiitmine, see on samasooliste abielude heakskiitmine. See on nende lapsendamisõiguse heakskiitmine. Me tahame selgelt öelda: "Ei!", seda siis homode õiguse kohta lapsi adopteerida. Me tahame siin kindla "ei" öelda,
eriti kui see puudutab lapsi. Hoidke meie lastest eemale! Neil valimistel on kaalul meie rahva tulevik," rääkis Kaczynski.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: