Kohtutäitur pani müüki ettevõtja Indrek Rahumaa korteri

{{1556512260000 | amCalendar}}
Indrek Rahumaa
Indrek Rahumaa Autor/allikas: PM/Scanpix

Kohtutäitur pani müüki suurettevõtja Indrek Rahumaa Tallinna vanalinnas asuva korteri. Ettevõtja teatas esmaspäeval, et võlgnevus on tasutud ja sundmüüki ei tule.

Kohtutäitur Kristiina Feinman pani enampakkumisele Rahumaale kuuluva kuuetoalise korteri pindalaga 218 ruutmeetrit Tallinna vanalinnas aadressil Lai tänav 15, alghinnaks on määratud 795 000 eurot, kirjutas Äripäev.

Kohtutäitur arestis korteri võlgade katteks tänavu märtsis Kentex Finance Eesti avalduse ja Harju maakohtu otsuse alusel.

"Hiljuti avaldati kohtutäituri kuulutus minule kuuluva Tallinna korteri müügiks. Selle aluseks oli umbes 20 000 tuhande euro suurune nõue, mille tasusin eelmisel nädalal. Tänaseks on täitemenetlus lõppenud ning müügikuulutused tühistatud," teatas Rahumaa esindaja esmaspäeval ajakirjandusele edastatud teates.

Kentex Finance Eesti kaudu tulnud Kremmi Holding nõude ajalugu ulatub Rahumaa sõnul 2009. aastasse ja põhineb võltsitud dokumentidel. "Minu avalduse alusel algatati ka kriminaalmenetlus, mis kestis mitu aastat, kuid paraku ei olnud võimalik käsitsi allkirjastatud ja sisse skaneeritud dokumendi võltsitust lõpuni tõendada," selgitas ettevõtja.

Rahumaa lisas, et kuigi ta ei nõustunud ega nõustu tänaseni Kremmi Holding nõudega, siis sai suurem osa nõudest sai tasutud juba eelmisel aastal. "Viimane paarkümmend tuhat läks kohtutäituri kätte ainult seetõttu, et viibin enamuse ajast välismaal ning ei saanud dokumente õigel ajal kätte," tähendas Rahumaa.  

Rahumaa suurosalusega ettevõtte emafirma European Lingerie Group AB eelmise aasta üheksa kuu puhaskasum oli 1,6 miljonit eurot märkis Äripäev.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: