Bolt käivitab Tallinnas toidu tellimise teenuse

Bolt käivitab kolmapäevast Tallinnas teenuse, millega saab mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida. Esialgu on toidu kohaletoomine Bolt Foodi rakenduse abil tasuta, mis kindlasti tekitab turul muutusi.

Tallinn on esimene linn, kus ettevõte teenust testib. Tänavu on kavas tegevust alustada ka Lätis, Leedus ja Lõuna-Aafrikas ning hiljem teistes Euroopa ja Aafrika linnades, teatas Bolt.

"Boltil on maailmas üle 25 miljoni kliendi, paljud neist on toidu tellimise võimaluse vastu huvi tundnud. See on keeruline valdkond, kus tuleb palju vaeva näha, et tehnoloogia ja teenus klientide jaoks lihtsalt ja veatult toimiks. Seda toetab kindlasti meie ülemaailmse transpordiplatvormi üles ehitamise kogemus," ütles Bolti tootejuht Jevgeni Kabanov.

Toidu tellimiseks tuleb telefoni laadida Bolt Food rakendus, kust näeb valikus olevaid restorane ja nende menüüd. Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

"Oleme oma sõiduteenuse üles ehitanud võimalikult efektiivselt, et saaksime nii juhtidele kui sõitjatele pakkuda turu parimaid tingimusi. Tahame sellesama mõttelaadi tuua ka toidu kättetoimetamise ärisse ja pakkuda teiste platvormidega võrreldes tellijale soodsamat kohaletoimetamise hinda, tagades samal ajal kulleritele head tingimused," rääkis Kabanov. 

Hetkel on Bolti kaudu võimalik toitu tellida rohkem kui 80 Tallinna kesklinnas asuvast restoranist.

Bolt lubas, et laiendab lähiajal piirkondi, kuhu toitu saab tellida.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: