Öö toob jäidet ja udu

Algav päev toob nii vihma, lund kui lörtsi. Eriti suur on jäiteoht Kirde-Eesti teedel.

Lääne-Eestis tuleb pilves selgimistega öö, samal ajal sajab idas lörtsi ja vihma ning Kirde-Eestis tuleb lund. On ka jäidet ja kohati udu. Puhub lõunakaare tuul 2-7, põhjarannikul idakaare tuul kuni 12 m/s. Temperatuur jääb -2 ja +2 kraadi vahele, Ida-Virumaal külmetab -7 kraadi juures.

Hommik tuleb valdavalt pilvine ja mitmel pool sajab vihma ning lörtsi. Paiguti püsib udune, Kirde-Eestis sajab lisaks lund ja on jäidet. Tuul on valdavalt idakaarest 2-9, Põhja-Eestis puhanguti 13 m/s. Temperatuur kõigub -1 ja +2 piiril, Kirde-Eestis on külma 6 kraadi.

Ka päeval on pilvine. Ida-Eestis sajab kohati nii vähest lund, lörtsi kui ka vihma ning siin-seal on jäidet. Tuul pöördub kõikjal idakaarde, puhudes 4-10, põhjarannikul kuni 15 m/s. Temperatuur jääb Põhja-Eestis -2 kuni -9, Lõuna-Eestis 0 kuni +2 kraadi juurde, kuid õhtuks langeb sealgi, saartel on kuni 4 soojakraadi.

Teisipäeval jääb nii öine kui päevane keskmine temperatuur miinuspoolele, kuid liigub nädala arenedes soojemate kraadide juurde. Nädala algus tõotab olla sajusem, teisipäeval tuleb Lääne-Eestis lörtsi ja vihma, Ida-Eestis lörtsi ja lund. Edasi püsib meie taevas ikka üsna hallivõitu, siin-seal on üksikuid selgimisi.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: