Nädal lõpeb jaheda ja kohati sajuse ilmaga

Foto: Siim Lõvi /ERR

Pühapäeva öösel ja hommikul sajab vihma, päeva jooksul sadu harveneb.

Pühapäeva öösel Eestis pilvisus tiheneb ning vihmasadu levib loodest kagusse. Puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 10, öö hakul iiliti kuni 15 meetrit sekundis. Plusskraade on termomeetril 4 kuni 10.

Hommikul on taevas pilves ning mitmel pool sajab vihma. Puhub edela- ja lääne-, Loode-Eestis loodetuul 4 kuni 9, rannikualadel iiliti kuni 13 meetrit sekundis. Sooja on oodata 7 kuni 11 kraadi.

Päev tuleb pilves selgimistega. Mitmel pool sajab hoovihma, kuid pärastlõunal lääne poolt alates sadu ja pilved hõrenevad. Puhub loode- ja läänetuul 4 kuni 10, rannikul kuni 15 meetrit sekundis. Õhtul tuul pisut nõrgeneb. Õhusooja on 10 kuni 15 kraadi.

Uus nädal algab muutliku ja vahelduva pilvisusega. Kui esmaspäeval olulist sadu oodata pole, siis teisipäeval tuleb kohati hoovihma. Kolmapäevast on taevas juba valdavalt selge ning päevad mööduvad olulise sajuta.

Kui öised õhutemperatuuri keskmised jäävad järgnevail päevil ikka tagasihoidlikult 6 ja 9 kraadi vahele, siis päeval tõusevad termomeetrinäidud teisipäevast alates taas 20 kraadi juurde.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: