Uus nädal algab rahuliku tuule ning suvesoojaga

Foto: Liis Heinam

Esmaspäeval jõuab Norra rannikule madalrõhkkond, mis läänest niiskust itta suunab ning ka Eestis võib mõni pilv veidi vihma anda. Kahe rõhuala piiril on lõunatuul on rahulik ja toob Läänemere äärde sooja juurde. Valdavas Eestis domineerib päike ja tõstab päevased termomeetrinäidud mitu kraadi üle 20.

Öö vastu esmaspäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Tekib udu. Puhub lõunakaare tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 11 kuni 17 kraadi.

Hommik on muutliku pilvisusega ja olulise sajuta. Tekkinud udu püsib. Puhub lõunakaare tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 12 kuni 17 kraadi.

Päev on muutliku pilvisusega. Kohati võib vähest vihma sadada. Hommikupoolikul püsib tekkinud udu. Puhub lõunakaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 19 kuni 24 kraadi.

Teisipäev ja kolmapäev on olulise sajuta ja suviselt soojad, öösiti on sooja 11 kuni 17, päevasel ajal 19 kuni 24 kraadi.

Neljapäevaks jõuab merelt vihmasadu, mis üle maa läänest itta levib. Päeva jooksul läheb lääne poolt kuivemaks. Öö on veel soe, päeval läheb saju järel jahedamaks ning maksimumid tõusevad 16 kuni 19 kraadini. Reede öösel langevad miinimumid viie kraadini, päeval on sooja 14 kuni 18 kraadi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: