Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Vabaerakond ründab plakatitel ka Keskerakonda

Vabaerakond paigaldas teisipäeval Pirita tee äärde kolm suurt plakatit, milledel olevate lausetega osutab Tallinna keskerakondlikule linnavalitsusele, kes ostab jätkuvalt saateid kaitsepolitsei poolt Eesti-vaenulikuks nimetatud telekanalist PBK.

Pirita tee ääres on kolm rohelist valgete tähtedega plakatit, millest ühel seisab "PBK on Eesti-vaenulik telekanal (KaPo hinnang)", teisel "PBK saab keskerakondlaste promo eest miljoneid tallinlaste raha" ja kolmandal "Jüri, kelle huvides linnaratas pöörleb?".

Plakatite alumises paremas nurgas on Vabaerakonna logo.

Vabaerakonna kampaaniajuht Ivo Rull ütles BNS-ile, et plakatid on Pirita tee ääres teispäevast 2. aprillini ja ettevõtmine maksis 1620 eurot, lisaks käibemaks.

"PBK suhtes on Vabaerakonna poliitik Andres Herkel esitanud prokuratuuri kuriteoteate," sõnas Rull. "Vabaerakond on andnud riigikogu menetlusse eelnõu, mis takistaks Tallinna maksuraha Keskerakonna ja Vene propaganda jaoks kasutamise. Probleem on keeruline, sest PBK on registreeritud Lätis. Viimasel kümnendil on Tallinna linn tellinud PBK-st reklaame/saateid ligi paari miljoni euro eest," lisas ta.

Esmaspäeval paigaldas Vabaerakond Merivälja tee äärde kolm plakatit, millel olevate lausetega juhib tähelepanud VEB fondi ümber toimunule, praegu toimuvale ning selle seostele Reformierakonna ja Siim Kallasega. Neil kollastel plakatitel on siniste tähtedega tekstid "VEB fondist on tuuri pandud 23 miljonit", "Dokument võltsiti ja tehingud salastati" ja "Siim, kuhu mälu kadus?".

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: