Maaleht lõpetab koostöö Igor Mangiga

Maaleht
Maaleht Autor/allikas: ERR

Maalehe koostöö ahistamises süüdistatava astroloogi Igor Mangiga lõppeb, teatas ajalehe peatoimetaja Andres Eilart.

"Maalehe väljaandja Ekspress Meedia otsustas lõpetada litsentsilepingu Igor Mangiga seoses episoodidega, mida käsitles "Pealtnägija"," teatas Eilart ERR-ile.

Mang koostas seni Ekspress Meediale litsentsilepingu alusel kord aastas aastahoroskoopi, mis ilmus Maalehes.

Mangi horoskoopi sisaldanud Maalehte trükiti tänavu jaanuari alguses 102 000 eksemplari, mis on ajalehe jaoks rekord. Maalehe keskmine tiraaž on sõltuvalt kuust 43 000 - 44 000 eksemplari ringis.

Kolmapäevane "Pealtnägija" paljastas, et mitu naist süüdistavad astroloog Igor Mangi seksuaalses ahistamises, ning tegi naiste väidetele tõestuse saamiseks ka eksperimendi. Mang ise eitab igasugust puudutamist.

"Pealtnägija" on pärast neljapäevast saadet saanud ohtralt tagasisidet teistegi sarnaste juhtumite kohta. "Me aimasime, et Igor Mangil on rohkem ohvreid, aga see, mis juhtus pärast eilset saadet, on üsna enneolematu. Eile eetris olnud "Pealtnägija" järel on toimetus saanud juba kümneid kõnesid ja kirju, kus naised kirjeldavad sarnaseid või isegi räigemaid üleelamisi tähetargaga. Välja tuleb uusi ja üllatavaid aspekte," kirjutab saatemeeskond Facebookis.

"Suur tänu julgetele naistele, kes selle laviini oma esimeste tunnistustega meie saates vallandasid, ja palun andke kõik teada, kui on sel teemal midagi lisada!"

Vaata "Pealtnägija" saatelõiku Mangist.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: