Otse reedel kell 12.15 CyConilt: arutelu "Uued tehnoloogiad ja küberkaitse" ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1527485280000 | amCalendar}}
CyCon 2018 Tallinnas
CyCon 2018 Tallinnas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Sel nädalal korraldab NATO küberkaitsekeskus Tallinnas kümnendat korda kõrgetasemelise küberkaitsekonverentsi CyCon, mis tõi siia üle poole tuhande arvamusliidri ja eksperdi arutlema küberjulgeoleku võtmeküsimusi. ERR.ee pakub reedel otsepildis vaatamiseks arutelu küberkaitsest ja uutest tehnoloogiatest.

1. juuni

12.15 – 13.15 paneelvestlus "Uued tehnoloogiad ja küberkaitse" – sõna saavad Airbusi küberturbejuht dr. Kevin Jones ja USA kaitsealaste teadusuuringute agentuuri DARPA informatsiooni innovatsiooni osakonna juht Dr Brian M. Pierce. Ingliskeelset vestlust modereerib Microsofti juhtivstrateeg julgeoleku alal Dr. Trey Herr.

CyCon on maailma küberkogukonnas hinnatud konverents, mis toob kokku küberjulgeoleku eri tahkudega tegelevad võtmeisikud - valitsuste, kaitsevägede, ettevõtete ja ülikoolide esindajad üle maailma. Tänavu juhatab sündmuse sisse 29. mail toimuv Müncheni julgeolekukonverentsi küberüritus Cyber Security Summit.

NATO küberkaitsekeskus on NATO akrediteeritud rahvusvaheline kompetentsikeskus, mõttekoda ja väljaõppeasutus. Iseseisva rahvusvahelise organisatsioonina keskendub NATO küberkaitsekoostöö keskus analüüsidele, koolitustele ja õppustele küberkaitse valdkonnas. NATO küberkaitsekeskuses on tänase seisuga 21 liikmesriiki – Austria, Belgia, Eesti, Hispaania, Holland, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Slovakkia, Soome, Tšehhi vabariik, Türgi, Ungari, USA ja Ühendkuningriik. Keskusega on veel liitumas Austraalia, Norra ja Jaapan.

Konverentsi avapäeva avalike ettekannete ülekanne ei olnud ERR-ist mittetulenevatel tehnilistel põhjustel kättesaadav. Palume vabandust!

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: