Randjärv lahkub suurest poliitikast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rein Lang, Laine Randjärv ja Raivo Palmaru kultuuriministeeriumi avatud uste päeval.
Rein Lang, Laine Randjärv ja Raivo Palmaru kultuuriministeeriumi avatud uste päeval. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Riigikogulane ja Reformierakonna juhatuse liige Laine Randjärv ütles, et seoses Eesti kontserdi juhiks asumisega ei kandideeri ta kevadistel riigikogu valimistel.

Randjärv on riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige, ent tema ametiaeg algab juba kuu enne riigikogu valimisi. Randjärv enne istungjärgi lõppu riigikogust tagasi astuda ei kavatse.

"Ilmselt tuleb kõne alla, kas olemasoleva juhi töö pikendamine üheks kuuks kohusetäitjana või siis mingi kohusetäitja leidmine. See on juba nõukogu küsimus. Katsume koostöös selle olukorra lahendada. Ei ole otstarbekas riigikogust ära tulla üks kuu enne valimisi ja istingjärgu lõppu. Seal on tegemist ka asendusliikmetega ja kõik see bürokraatia on küllaltki keeruline ja ma arvan, et võtab rohkem energiat kui töö alustamine kuu aega hiljem," rääkis Randjärv ERR-ile.

"Mul on panustada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi, mis ma olen selle 16 väga väärtusliku aasta jooksul saanud poliitika valdkonnast, nüüd kultuurivaldkonna tegevjuhtimisse," ütles Randjärv.

Randjärv kinnitas, et riigikogu valimistel ta ei kandideeri.

Randjärv on ka Rae valla volikogu esimees. "See on läbirääkimiste küsimus. Kohalikus poliitikas osalemine ei ole aktiivpoliitika. Mul ei ole praegu vastust sellele," sõnas ta veel.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: