Vanglatööstuse juht Voldemar Nellis uueks tähtajaks ei kandideeri ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Voldemar Nellis
Voldemar Nellis Autor/allikas: PM/SCANPIX

AS-i Eesti Vanglatööstus (EVT) juhataja Voldemar Nellis teatas justiitsminister Urmas Reinsalule, et ta ei pea võimalikuks kandideerida tööstuse juhiks uueks perioodiks.

Nellis märkis justiitsminister Urmas Reinsalule saadetud kirjas, et vanglatööstuse kontori ja kesklao Ida-Virumaale kolimise otsus on majanduslikult kahjulik, väga halva ajastusega ja ettearvamatute negatiivsete tagajärgedega ettevõtte toimimisele.

"Tänaseks on kujunenud olukord, et ükski peakontori võtmetöötaja (tootmisjuht, finantsjuht, veebiturundaja, müügijuht) pole nõus oma töökoha üleviimisega Ida-Virumaale. Suurem osa nimetatud töötajatest on avaldanud soovi lõpetada töövahekord EVT-ga hiljemalt käesoleva aasta novembris," nentis ta.

Käesoleva aasta kaheksa kuu majandustulemuste alusel on ettevõtte käive 1,87 miljonit ja kasum 171 000 eurot ehk võrreldes ajaga, mil keskladu olemasoleval kujul polnud, on tulemused oluliselt paranenud.

"EVT juhatajana puuduvad mul nõukogu seisukohast tulenevalt hoovad, et motiveerida EVT peakontori töötajaid loobuma ettevõttest lahkumast ja kaasa töötama EVT arenguga seonduvates küsimustes. Võtmetöötajate üheaegne lahkumine organisatsioonist võib kaasa tuua korvamatu kahju, mille halvimaks tagajärjeks on ettevõtte jätkusuutmatus ja suutmatus pakkuda kinnipeetavatele tööd. Kujunenud olukorras ei pea ma võimalikuks kandideerida uueks tähtajaks EVT juhataja ametikohale," märkis Nellis.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: