Eesti 200 tahab valimistele minna täisnimekirjaga

Eesti 200 kogunes  loodava erakonna programmi arutama.
Eesti 200 kogunes loodava erakonna programmi arutama. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti 200 liikmed ja mõttekaaslased kogunesid laupäeval Tallinnas ning arutasid loodava erakonna programmi, erakonna asutamise kongress korraldatakse 3. novembril.

"Vaadates seda rahva hulka ja meelsust, mis täna mõttekogul oli, oleme kindlad, et Eesti 200 läheb järgmisel aastal toimuvatel valimistel välja täisnimekirjaga. Me ootame kõiki inimesi, kes soovivad anda oma panuse Eesti pikka plaani, meiega ühinema," ütles Eesti 200 nõukogu esimees Kristina Kallas.

Eesti 200 eesmärgiks on lihtsa rahalubamise kõrvale tuua valimiste debatti pikem vaade Eesti tulevikule ja sõlmprobleemidele.

"Meie sõnum on suunatud inimestele, kes ei rahuldu olemasolevate erakondade rahalubadustega, vaid ootavad sisulist lahendust oma probleemidele, olgu need siis sotsiaal-, haridus- või tervishoiuvaldkonnas," ütles Eesti 200 nõukogu liige Meelis Niinepuu.

Eesti 200 on poliitiline liikumine, mis avaldas oma manifesti tänavu mais, augustis otsustas MTÜ Eesti 200 nõukogu, et liikumisest saab erakond ja osaletakse 2019. aasta riigikogu valimistel.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: