Politsei- ja piirivalveamet palkab idapiiri ehitusele uue ametniku

Piirivalvur idapiiril
Piirivalvur idapiiril Autor/allikas: Politsei- ja piirivalveamet

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) palkab ametisse inimese, kes hakkab koordineerima idapiiri ehitamist.

Piiriehituse koordinaator hakkab vastutama koostöös projektijuhtidega ehitustegevuse ettevalmistamise ja korraldamise eest.

"PPA pakub unikaalset võimalust olla võtmeisikuks Eesti jaoks olulise objekti valmis ehitamisel ning panustada oluliselt Eesti siseriikliku turvalisuse edendamisse," teatatakse personaliotsingufirma Fontes kuulutuses.

Ametnik peab hakkama osalema ehitushangete ettevalmistamisel, lepingute läbirääkimistel ja koordineerima suhteid alltöövõtjatega. Samuti tuleb teha koostööd kõigi huvigruppidega, kelleks on kohalikud omavalitsused, riigiametid, maaomanikud ja riigimetsa majandamise keskus (RMK).

"Idapiiri väljaehituse programmiga on oodatud liituma insener-tehnilise kõrgharidusega, joonehitiste või teiste suuremahuliste ehitusprojektide juhtimise kogemusega professionaal. Keeruka projekti koordineerimine nõuab sinult suurepärast suhtlemisoskust, koostöövalmidust ning tugevat planeerimis- ja organiseerimisvõimet," seisab konkursikuulutuses.

Koordinaatorile on töö kavandatud 2026. aastani, põhipalgaks pakub PPA 2500 eurot kuus.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: