Ratas: õnnitlesin Kaja Kallast valimisvõidu puhul

Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas ütles erakonnakaaslastele peetud kõnes, et õnnitles Reformierakonna juhti Kaja Kallast valimisvõidu puhul.

Ratase sõnul tegi Keskerakond läbi aegade kõige aktiivsema kampaania.

"Kaotada tuleb osata ja peale kaotusi sünnivad alati võidud," tunnistas Ratas.

"Meie ülesanne on hoida neid väärtusi, neid põhimõtteid ja neid seisukohtasid, mida me oleme lubanud oma valijatele ja meie valijaid ei ole mitte vähe üle Eestimaa. Ja me kindlasti jätkame seda suunda," ütles Ratas.

Ratas tänas kõiki, kes Keskerakonda valisid ning ka neid, kes tulid üldse valima.

Ratas rääkis, et õnnitles Kaja Kallast valimisvõidu puhul. "Head sõbrad. Olen saatnud Reformierakonna esimehele Kaja Kallasele sõnumi, olen õnnitlenud teda, olen õnnitlenud Reformierakonda valimisvõidu puhul," sõnas Ratas.

"Nii nagu see Eestis on, siis see, kes võidab valimised, peab moodustama ka valitsuse," lisas ta.

Ratas lubas töötada selle nimel, et Keskerakond oleks järgmises valitsuskoalitsioonis.

Ratas lubas teha tõsiseid analüüse ka erakonna juhatuse kui ka volikogu tasandil, et selgitada välja, mis läks hästi ja mis läks halvasti.

"Üks on selge. Me peame õppima paremini kõnetama neid valijaid, kes soovivad oma valikuid teha e-teel. Ja ka see on selge, et see potentsiaal, mis meil on - me ei suutnud seda sel korral piisavalt ära kasutada," tõdes Ratas.

Keskerakond sai riigikokku 26 kohta.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: