Prokurör kaebas Jõhvi korruptsiooniasjas tehtud kohtuotsuse edasi

Viru maakohtu Jõhvi kohtumaja.
Viru maakohtu Jõhvi kohtumaja. Autor/allikas: kohus.ee

Viru maakohus mõistis Jõhvi volikogu esimehe Niina Neglasoni ning OÜ Corrigo ja selle juhi Tiiu Sepa altkäemaksusüüdistuses õigeks, kuid prokurör otsustas otsuse edasi kaevata.

Prokuratuuri teatel esitasid nad teisipäeval kohtule apellatsiooniteate Tiiu Sepa, Niina Neglasoni ja OÜ Corrigo kohtuasja puudutava otsuse kohta, kuna tõendite hindamisel ei ühti prokuratuuri seisukoht kohtu omaga. Sellekohased argumendid esitatakse apellatsioonis, mis praegu on koostamisel ja mille esitamiseks on prokuratuuril aega 15 päeva alates otsuse väljakuulutamisest.

Jõhvi volikogu liikmest arsti Niina Neglasoni ja tervisehoiuteenuseid osutavat OÜ Corrigot ja selle juhti Tiiu Seppa kahtlustati altkäemaksus. Neglasoni kahtlustati ka toimingupiirangute rikkumises. Prokurör Kalmer Kask palus kohtul karistada Niina Neglasoni 21 510 euroga, Tiiu Seppa 2835 euroga ja OÜ-d Corrigo 8000 euroga.

30. juunil toimunud kohtuotsuse väljakuulutamisel ütles Viru maakohtu esimees kohtunik Astrid Asi, et pole piisavalt tõendeid selle kohta, et kahtlusaluseid kriminaalasjas süüdi tunnistada.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: