Pühapäev toob kuni 24 soojakraadi

Pühapäev algab Eestis mitmel pool sajuhoogudega, õhtuks aga pilved hajuvad. Sooja on päeval kuni 24 kraadi.

Öösel levivad hoovihmapilved Liivi lahe ümbrusest üle Eesti põhja-kirde suunas. Kohati on sadu intensiivne ja sekka võib tulla rahet. Esineb äikest ning paiguti võib olla udu. Öö hakul puhub tuul kagust ja idast 3 kuni 9, põhjarannikul kuni 13, kuid pärast keskööd lõunakaarest 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on 12 kuni 18 kraadi.

Pühapäeva hommik tuleb pilves selgimistega. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikeseoht. Puhub lõunakaare tuul 3 kuni 8, rannikul iiliti 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 14 kuni 19 kraadi.

Ennelõunal on ilm pilves selgimistega. Mitmel pool sajab hoovihma ning võib olla äikest. Pärastlõunal edela poolt alates pilvisus hõreneb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub nõrk lõunakaare tuul ning sooja on oodata 18 kuni 24 kraadi.

Õhtul on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul, läänerannikul läänekaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Plusskraade on termomeetril 17 kuni 20.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: