Tallinna volikogu keskerakondlaste "üks ja ainus" nimekiri on partei oma

Valimiskast.
Valimiskast. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Tallinna volikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed kinnitasid ühisavalduses, et nende jaoks on kohalikel valimistel vaid üks ja ainus Keskerakonna valimisnimekiri.

"Meie, Tallinna Linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed, peame vajalikuks kinnitada, et meie jaoks on olemas vaid üks ja ainus valimisnimekiri – Keskerakonna nimekiri," teatasid saadikud erakonna pressiesindaja vahendusel.

"Kolme viimase valimisperioodi kestel oleme saanud valdava enamiku valijate hääli, mis aitas meid valijate huve kaitsta vastavalt Keskerakonna ideoloogiale ja programmile. See on peegeldatud sellistes suurtes ja julgetes projektides nagu tasuta ühistransport, munitsipaalmajade ehitamine, tasuta toitlustus laste jaoks kõigis munitsipaal haridusasutustes," teatasid saadikud.

"Ksitlused näitavad, et oleme võimelised eelmiste aastate edu valimistel kordama ning taas enamiku valijate usaldusemandaati saama, et kõiki meie lubadusi ellu viia. Sellist tulemust saab saavutada üksnes suur ja tugev erakond. Erakonna ühtsuse säilitamine on meie ühine prioriteet," rõhutasid saadikud.

Korruptsioonisüüdistusega kohtu all olev Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar teatas esmaspäeval, et kandideerib sügisestel kohalikel valimistel, kuid jättis lahtiseks kandideerimise vormi - ta ei öelnud, kas ta kandideerib Keskerakonna nimekirjas või loob enda valimisliidu.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: