Olga Ivanova lahkub Keskerakonna juhatusest

{{1534502760000 | amCalendar}}
ETV+
ETV+ "Valimisstuudio" Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Olga Ivanova esitas Keskerakonna juhatusele avalduse juhatusest lahkumiseks, ilmselt lahkub Ivanova ka Keskerakonna riigikogu fraktsioonist.

Ivanova kinnitas ERR-ile, et esitas juhatusele avaldusele juhatusest lahkumiseks. "See lõpetab selle kummalise seisu, kus ma ei olnud enam Keskerakonna liige, aga olin Keskerakonna juhatuse liige." lausus Ivanova.

Ta ütles, et kaalub ka esitada lahkumisavalduse Keskerakonna riigikogu fraktsioonist lahkumiseks.

Ivanova sõnul ajendas teda juhatusest lahkuma Narva linnavolikogus toimuv. "Ma kaalusin erinevaid variante, aga see ülekohus, mis toimus Narva piirkonna liikmete suhtes pani mind otsustama seda, et ma enam ei soovi olla Keskerakonna juhatuse ja ka fraktsiooni liige," lausus ta.

Ivanova sõnul häirib selline käitumine ka valijaid ja Keskerakond saab selle tagajärgi riigikogu valimistel tunda.

Ivanova sõnul ei ole ta veel otsustanud, kuidas ta oma poliitilist karjääri jätkab.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütles ERR-ile, et arvestades, et Olga Ivanova ei ole juba enam kui aasta erakonna liige, on tema lahkumine juhatusest arusaadav. Kas Ivanova otsustab ka fraktsioonist lahkuda, on Korbi sõnul tema sisemise tunnetuse küsimus.

"Samas kinnitan, et oma valijad saab kindlasti esindada paremini ja endale südamelähedasi teemasid lahendamiseks püstitada fraktsiooni liikmena. Igal juhul loodan, et Ivanova arvestab, et valijad on ta Riigikogusse usaldanud just Keskerakonna nimekirjas ning ta jätkab keskerakondlikku maailmavaate ja meie valijate esindamist parlamendis sõltumata otsusest," lausus Korb.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: