Olga Ivanova juhib ETV+ suvesaadet

Olga Ivanova ja Andrei Titov ETV+ saates Suvestuudio.
Olga Ivanova ja Andrei Titov ETV+ saates Suvestuudio. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Endine Keskerakonna poliitik, kunagine Lasnamäe linnaosa vanem ning hilisem riigikogu liige Olga Ivanova juhib sel nädalal rahvusringhäälingu venekeelses telekanalis ETV+ saadet "Letnjaja studija" (Suvestuudio).

"Pärast aktiivsest poliitikast lahkumist, otsisin küllalt kaua endale uusi väljakutseid. Üheks selliseks sai võimalus proovida ennast ETV+-is saatejuhina," ütles Ivanova ERR-ile.

Umbes neli aastat tagasi oli Ivanoval oma autorisaade telekanalis TVN. "See kogemus tuleb mulle mõnevõrra kasuks, kuid TVN-i ja ETV+ ei saa sisu osas võrrelda. Ma usun, et mulle tulevad kasuks avaliku esinemise kogemus, aga ka kontaktid, mis ma olen saanud oma varasemas elus poliitikuna. See võimaldab lihtsamini saada saatekülalistega kokkuleppele," rääkis Ivanova.

Saadet juhib Ivanova koos Andrei Titoviga, kes on ekspoliitiku sõnul ETV+ üks parimaid. "Loodan, et vaatajad jäävad rahule," lisas ta.

ETV+ peatoimetaja Jekaterina Taklaja sõnul ei saa välistada koostööd Ivanovaga ka tulevikus.

Ivanova ise ütles, et sooviks ka edaspidi teletööd teha. "Muidugi, ma ei hakka varjama - mul on selline ambitsioon. Aga ootame kõigepealt ära selle praktika tulemused, selle nädala kogemused. Ma arvan, et selle põhjal saab teha edasisi otsuseid," rääkis ta.

Ivanova kinnitas, et peab oma poliitikukarjääri lõpetatuks. "See osutus üsna edukaks, aga nüüd on saabunud hetk uue lehekülje pööramiseks," tõdes ekspoliitik.

Suvestuudio on ETV+ eetris esmaspäevast reedeni algusega kell 20.20.

Ivanova oli eelmise riigikogu koosseisu (2015-2019) saadik, aga Keskerakond viskas ta oma liikmeskonnast 2017. aasta septembris välja, kui selgus, et Ivanova otsustas kohalikel valimistel kandideerida Edgar Savisaare valimisliidu ja Tegusa Tallinna ühisnimekirjas.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: