Kaul Nurm otsustas Vabaerakonna esimeheks kandideerida

Vabaerakonna aseesimees Kaul Nurm ütles, et erakonna juhatus otsustas erakorralise üldkogu nädal aega varasemaks tuua ja valida ka juhatuse. Nurme sõnul on ta seega nõus ka esimeheks kandideerima.

Nurm rääkis ERR-ile, et neljapäeval toimunud juhatuse koosolekul otsustati, et üldkoosolek tuleb 30. septembril Rapla kultuurikeskuses. Otsustati muuta ka üldkoosoleku päevakorda. "Otsustati tulla vastu ühispöördujate uuele nõudmisele ja sisuliselt võttis üle ühispöördujate poolt koostatud päevakorra eelnõu. Selle kohaselt valitakse ümber nii esimees, juhatus kui ka aukohus ja revisjonikomisjon," rääkis Nurm.

Nurm ütles, et kavatseb nüüd ka ise esimeheks kandideerida. "Jah, põhimõtteliselt on eilse otsusega võetud need takistused maha, mis mul senini oleks takistanud kandideerida," rääkis Nurm.

Eelmisel neljapäeval otsustas Vabaerakonna juhatus, et erakorraline üldkogu toimub 6. oktoobril ja selle päevakorras juhatuse valimist ei ole.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: