Galerii: Keskerakond läheb valimistele lubadusega "Õiglane riik kõigile"

Keskerakonna esimees Jüri Ratas tutvustas kolmapäeval partei uut hüüdlauset riigikogu valimisteks 2019. Loosung on "Õiglane riik kõigile".

Ratas selgitas hüüdlause kujunemist sellega, et kuigi Eesti on arenenud viimastel aastakümnetel oluliselt jõukamaks ning edukamaks riigiks, on osa inimesi siiski ebavõrdses seisus. "Paraku pole mitmed varasemad valitsused piisavalt seisnud Eesti inimeste heaolu eest, mistõttu süvenes piirkondlik, majanduslik ja sotsiaalne ebavõrdsus," torkas erakonna esimees konkurentidele.

"Keskerakond võttis 2016. aasta novembris valitsusvastutuse kindla eesmärgiga muuta meie ühiskond sidusamaks ja tugevamaks. Meie tahe on ehitada õiglast riiki kõigile Eestimaa inimestele, sõltumata soost, vanusest, rahvusest või elukohast."

Keskerakonna esimehe sõnul läheb Keskerakond valimisi võitma ning põhieesmärk riigikogu valimistel on õiglase Eesti riigi ehitamine.

Keskerakonna nägemuses tagab õiglane riik oma inimestele kättesaadava arstiabi, kodulähedase ja kvaliteetse hariduse, väärika palga ja pensioni ning toetab kohalikku elu ja maapiirkondade arengut.

Ratas lisas, et fookuses on majanduskasvu jõudmine kõigi inimesteni, üleliigse ja ettevõtjaid takistava bürokraatia kaotamine, perede toetamine, eakate toimetulek, omastehooldus ja hoolekanne ning keskkonnakaitse.

Riigikogu valimised toimuvad tuleva aasta 3. märtsil.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: