Galerii: sotsiaaldemokraadid viisid valimisdokumendid sisse ({{commentsTotal}})

Teise erakonnana esitasid reedel riigi valimisteenistusele oma dokumendid riigikogu valimistel kandideerimiseks sotsiaaldemokraatliku erakonna esindajad.

 

Sotsiaaldemokraatliku erakonna kandidaatide üleriigiline nimekiri

1. Jevgeni Ossinovski
2. Marina Kaljurand
3. Kalvi Kõva
4. Riina Sikkut
5. Indrek Saar
6. Lauri Läänemets
7. Monika Haukanõmm
8. Rene Tammist
9. Anastassia Kovalenko
10. Toomas Jürgenstein
11. Reili Rand
12. Marianne Mikko
13. Jüri Morozov
14. Rein Randver
15. Helve Särgava
16 Tanel Talve
17. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard
18. Kalev Kaljuste
19. Neeme Suur
20. Ene Augasmägi
21. Maksim Iljin
22. Marika Saar
23. Jaak Juske
24. Triin Toomesaar
25. Mart Meri
26. Kadri Kõusaar
27. Kaido Sipelgas
28. Kelly Konetski-Ramul
29. Eduard Odinets
30. Siret Pihelgas
31. Priit Lomp
32. Gea Kangilaski
33. Rein Järvelill
34. Kadri-Aija Viik
35. Siim Tuisk
36. Madle Lippus
37. Olev Remsu
38. Pille Petersoo
39. Hergo Tasuja
40. Kairit Pihlak
41. Anton Pratkunas
42. Piret Aus
43. Margus Möldri
44. Meelis Luht
45. Sirje Tobreluts
46. Madis Veskimägi
47. Erika Scholler
48. Andrei Hvostov
49. Külli Urb
50. Jüri-Saimon Kuusemets
51. Kairit Lindmäe
52. Eerik Lumiste
53. Tatjana Olesk
54. Juhan-Mart Salumäe
55. Jaan Sõrra
56. Lemmit Kaplinski
57. Inara Luigas
58. Jaan Krinal
59. Maris Sild
60. Karl-Martin Sinijärv
61. Olga Sõtnik
62. Tõnis Blank
63. Silvi Teesalu
64. Margus Punane
65. Etti Kagarov
66. Külvar Mand
67. Mati Kepp
68. Ott Maidre
69. Maire Murumaa
70. Mercedes Merimaa
71. Joosep Vimm
72. Krista Kampus
73. Anto Liivat
74. Merike Metstak
75. Heiki Hanso
76. Garri Raagmaa
77. Sergei Solovjov
78. Tambet Sova
79. Maano Koemets
80. Asko Tamme
81. Tarmo Tamm
82. Reelika Rüütli
83. Jevgeni Vaisbein
84. Kristel Rannaääre
85. Jaak Kangilaski
86. Ilja Borodkin
87. Ants Kutti
88. Kaarel Orumägi
89. Jarno Laur
90. Ants Johanson
91. Kaupo Kutsar
92. Tatjana Jaanson
93. Raul Sillaste
94. Maimu Berg
95. Silver Meikar
96. Ott Valdma
97. Pavel Prokopenko
98. Tonio Tamra
99. Tõnu Ints
100. Anti Allas
101. Anet Tomašpolskaja
102. Andrus Vaarik
103. Kirill Klaus
104. Merli Reidolf
105 Ain Pinnonen
106. Gertrud Kasemaa
107. Mihhail Beljajev
108. Mark Tenin
109. Allan Kaljakin
110. Madis Roodla
111. Jaak Allik
112. Ain Böckler
113. Mati Õunloo
114. Tõnu Oja
115. Hardi Volmer
116. Sven Mikser
117. Rainer Vakra
118. Madis Kallas
119. Katri Raik
120. Helmen Kütt
121. Heljo Pikhof
122. Ivari Padar
123. Indrek Tarand
124. Eiki Nestor
125. Marju Lauristin

Ringkondade nimekirjadega saab tutvuda erakonna kodulehel.

Varem on paberid esitanud üksikkandidaat Veiko Tani, kes soovib kandideerida ringkonnas nr 3 (Tallinn, Mustamäe ja Nõmme) ning parteidest EKRE.

Kandidaate saab esitada 17. jaanuari kell 18ni. Riigikogu valimised toimuvad 3. märtsil. Eelhääletamine ja e-hääletamine algab 21. veebruaril.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: