Reidi tee esimene lõik avatakse liiklusele pühapäeva hilisõhtul

{{1567683720000 | amCalendar}}

Esimene Reidi tee lõik avatakse liiklusele pühapäeva õhtul kell 22. Esialgu on avatav lõik ühesuunaline, sadama poolt saab sõita Lasnamäe ja Pirita suunas.

Pühapäeva õhtul kell 22 avatakse mööda Reidi teed sadamast väljasõit Pikksilma tänava ja Reidi tee ristmiku kaudu Russalka ristmikuni ja sealt edasi Lasnamäele ja Piritale. Lõik on kaherajaline, kuid ühesuunaline. Teises suunas praegu liiklust ei avata.

Viimased asfalteerimistööd lõigul tehti veel pühapäeva hommikul.

Tallinna transpordiameti juhataja asetäitja Talvo Rüütelmaa ei osanud neljapäeval öelda, millal ka teine suund ehk suund sadama poole avatakse. "17. novembriks on plaani järgi kogu Reidi tee avatud. Kui ilm lubab, siis ehk saame juba veidi varem selle suuna avada," ütles ta.

Rüütelmaa sõnul tuleb liiklejatel natuke aega Russalka lähistel veel ebamugavustega leppida, sest teine variant Reidi tee ehitamiseks oleks olnud Russalka juures üldse liiklus sulgeda. "Aga nagu me aru saame, siis ei olnud see võimalik," lausus ta.

Esmaspäeval aga suletakse hommikuse ja õhtuse tipptunni vahelisel ajal Uus-Sadama ristmik seoses Uus-Sadama tänava viimase asfaltkihi asfalteerimisega. Liiklus avatakse õhtuseks tipptunniks.

Esmaspäeva õhtul muutub ka Uus-Sadama tänav Tuukri tänavast kuni Uus-Sadama 19 ühesuunaliseks, suunaga sadamasse. Liiklus suletakse Petrooleumi tänava D-terminali sissepääsust alates kuni Tuukri tänavani. Väljapääsud sadamast on Lootsi tänava kaudu kesklinna suunas ning Reidi teed pidi Russalka suunas sõites.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: