Elektrilevi lubab Viljandimaa ja Kagu-Eesti suurematele asulatele õhtuks voolu tagasi

{{1572450300000 | amCalendar}}
$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Tormikahjude likvideerimine. Autor/allikas: Jaanus Tanilsoo/Elektrilevi

Elektrilevi on alates pühapäevast taastanud elektrivarustuse 62 000 kliendile, kuid tormikahjude tõttu on vooluta veel 2000 klienti. Elektrilevi on kolmapäeval taastanud elektriühendust suuremates Viljandimaa ja Kagu-Eesti asulates, kes seni veel vooluta olid.

"Oleme praeguseks mitmetes suuremates asulates ühenduse taastanud ning töötame selle nimel, et täna õhtuks oleks kõikides suuremates Viljandimaa ja Kagu-Eesti asulates elektriühendus taastatud," ütles Elektrilevi käiduvaldkonna juht Andres Tõnissaar.

Ta lisas, et viimaste tormikahjude kõrvaldamine on kõige keerulisem osa.

"Rikkeid on endiselt veel palju ja ühe rikke lahendamisega saame ühenduse taastada suhteliselt väiksele hulgale inimestele. Kagu-Eesti ja Viljandimaa rikete lahendamisega tegeleb endiselt üle 70 rikkemeeskonna ning kõik meie jõud on suunatud sellele, et elektriühendus taastada," ütles Tõnissaar.

Elektrilevi töötab selle nimel, et kõikidele klientidele, kellel endiselt elektrit pole, teada anda, millal on lootust ühenduse taastumiseks.

Kolmapäeva õhtul kella 22.30 seisuga oli elektrita veel 2000 tarbijat, nendest 800 Võru maakonnas, 600 Põlva maakonnas ja 300 Valga maakonnas.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: