Keit Pentus-Rosimannus kandideerib Reformierakonna juhatusse

Keit Pentus-Rosimannus
Keit Pentus-Rosimannus Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Reformierakonna riigikogu fraktsiooni liige Keit Pentus-Rosimannus kandideerib aprillis Reformierakonna juhatusse.

Eelmisel korral juhatusse kandideerimise vahele jätnud Pentus-Rosimannus otsustas sel korral siiski kandideerida. "Kuna oli selline suur soov väga paljudel uutel inimestel tulla ja katsetada, siis minu soov oli neile see võimalus anda. Sel korral on hulk erakonna liikmeid käinud mind veenmas, et ma uuesti Reformierakonna juhatusse kandideeriks ja ma olen selle nõusoleku andnud. Ja ma kandideerin Reformierakonna juhatusse," rääkis Pentus-Rosimannus ERR-i raadiouudistele.

Hiljuti valis Reformierakonna Tallinna piirkond Pentus-Rosimannise juhtima Reformierakonna Kesklinna linnaosa. "Kuna ees seisavad riigikogu valimised, kui Lasnamäe, Kesklinn ja Pirita on üks ringkond ja tõepoolest Lasnamäel on üksjagu tööd tehtud siis valis erakonna Tallinna piirkond mind juhtima meie Kesklinna linnaosa. Kesklinn on mulle samamoodi tuttav juba mõnda aega. Siin ma elan ja see oli üsna loomulik liikumine," ütles ta.

Reformierakond valib uue juhatuse ja erakonna esimehe 14. aprillil toimuval üldkogul.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: