Allik: igasugune sotside sisevõitlus tuleb kasuks vaid konkurentidele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jaak Allik
Jaak Allik Autor/allikas: ERR

Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar ja staažikas sotsiaaldemokraat Jaak Allik ütlesid, et riigikogu valimistele tuleks minna praeguse esimehe Jevgeni Ossinovski juhtimisel ja igasugune sisevõitlus enne valimisi tuleb kasuks vaid konkurentidele.

Allik ütles ERR-ile, et juhtkonna vahetust sotsid ette võtma ei peaks. "Kindlasti mitte, sest see tekitaks ainult konkurentidele tohutu rõõmu ja midagi paremat sellest ei saaks. See tekitaks ainult segadust. Valimistele tuleb minna ikka ühtselt ja koos," ütles Allik.

"Minu teada jõuti erakonna juhatuses arusaamisele, et valimisteni on ainult pool aastat ja tegeleda tuleks oma valimisnimekirja üles ehitamisega. Mingit sisevõitlust ja konkurentsi arendada ei ole praegu kindlasti mõtet," lisas Allik.

Seega arvas Allik, et valimistele tuleks edasi minna ikkagi praeguse esimehe Jevgeni Ossinovski juhtimise all. "Täiesti selgelt. Ja Ossinovski on ka väga autoriteetne nii noorte seas kui ka venekeelse valijaskonna seas. Nii, et selles ei ole mingit probleemi minu jaoks," lausus Allik.

Ka Ivari Padar soovib Ossinovski eestvedamisel valimistele minna. "Mina pean õigeks minna edasi Jevgeniga. Tal on häid külgi ja ka vigu, aga antud juhul on mõistlikum Jevgeniga edasi minna ja anda Jevgenile võimalus neid asju, mis on viltu läinud, parandada," sõnas Padar.

Padari sõnul ei ole sotsidel kommunikatsioon hästi välja tulnud. "Asjad, mida on tahetud õigesti teha, on kuidagi halvasti kommunikeeritud. Kuidagi oleme endale liiga palju lasknud pähe määrida asju, mis ei ole meie asjad," rääkis Padar.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: