Keskerakond kinnitas ministrikandidaatideks Repsi, Aasa, Aabi ja Kiige

Keskerakonna kandidaat haridus- ja teadusministri kohale on Mailis Reps, majandus- ja taristuministri kohale Taavi Aas, regionaalministri kohale Jaak Aab ja sotsiaalministri kandidaat on Tanel Kiik.

Ministrikandidaadid tegi Keskerakonna laupäevasel volikogul teatavaks erakonna esimees ja peaministriks pürgiv Jüri Ratas.

Ka erakonna Isamaa volikogu kinnitas laupäevasel volikogul ministrikandidaadid: kaitseministriks esitab Isamaa Jüri Luige, justiitsministriks Raivo Aegi, välisministriks Urmas Reinsalu, rahvastikuministriks Riina Solmani ja kultuuriministriks Tõnis Lukase. 

Siseministrikandidaat on EKRE esimees Mart Helme, rahandusministrikandidaat erakonna aseesimees Martin Helme, keskkonnaministrikandidaat on ettevõtja ja praegune Rapla vallavolikogu esimees Rene Kokk, maaeluministri koha saab omavalitsustegelane Mart Järvik ning väliskaubandus- ja IT-ministri kohale esitab erakond pangandustaustaga Marti Kuusiku.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: