Isamaa suurkogu toimub 20. juunil Tartus

Isamaa.
Isamaa. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Isamaa e-volikogu kiitis kolmapäeva õhtul heaks eestseisuse ettepaneku, mille kohaselt toimub erakonna suurkogu füüsilisel kujul 20. juunil Tartu lauluväljakul.

Suurkogul valitakse Isamaa esimees, eestseisuse, revisjonikomisjoni ja aukohtu liikmed.

"Iga suurkogu omab selget mõju nii erakonna poliitikale kui ka Eesti poliitikamaastikule laiemalt. Seetõttu loodan, et suurkogust võtab osa võimalikult palju Isamaa liikmeid, et otsuste langetamises kaasa rääkida," ütles Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder.

Aprilli keskel kiitis Isamaa e-volikogu heaks ettepaneku pikendada erakonna juhatuse liikmete ametiaega järgmise aasta 11. maini juhuks, kui koroonaolukorra tõttu suvel erakonna suurkogu pidada ei saa. Siis tegi volikogu soovituse kutsuda suurkogu füüsilisel kujul kokku esimesel sobival võimalusel aasta jooksul.

Suurkogu toimumise aeg on tekitanud pingeid erakonna ühenduse Parempoolsed ja Isamaa praeguste juhtide vahel. Parempoolsed tegid varem ettepaneku kutsuda suurkogu kokku 13. juunil ning e-hääletuse formaadis.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: