Metsakaitsjate ühendus sai mullu ligi 37 000 eurot annetusi ja toetusi

Metsakaitsjate meeleavaldus Tallinnas 2017. aastal.
Metsakaitsjate meeleavaldus Tallinnas 2017. aastal. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Kodanikuühendus Eesti Metsa Abiks (EMA) sai mullu toetuste ja annetustena 36 520 eurot tulu ning lõpetas majandusaasta 4735-eurose tulemiga.

Alates 2016. aasta detsembrist tegutsev rahvaliikumine Eesti Metsa Abiks loetleb oma majandusaasta aruandes möödunud aasta peamiste tegevustena inimeste teadlikkuse tõstmist metsa ja metsapoliitika hetkeseisu kohta, integreerumist rahvusvaheliste ja Eesti võrgustikega, aga ka koostöölepingu sõlmimist keskkonnainspektsiooniga.

Lisaks osales EMA metsanduse arengukava kuni aastani 2030 koostamises, korraldas metsateemalise kunstikonkursi ja metsalaulupeo, tegi teavitust Est-For Investi tselluloositehase projektiga seoses ning korraldas Eestis metsamiitinguid ja kampaaniaid.

Eelmisel aastal sai EMA annetuste ja toetustena 36 520 eurot. Aasta varem oli see summa 12 716 eurot.  

Tööjõule kulus ühingul mullu 16 724 eurot ning töötajaid oli neil keskmiselt kolm. Kodulehel märgib EMA, et enamik nende aktiviste tegutseb vabatahtlikult ning vaid üksikud, täiskohaga töötavad koordinaatorid saavad raha olemasolu korral minimaalset stipendiumi. 

Tegevuskulusid ehk kulutusi koolitustele, reklaamile, telefonile, teenustele ja muule sellisele oli neil kokku 15 284 eurot. Sõidukulud moodustasid sellest 2244 eurot ja ruumi rent 1474 eurot. 

EMA juhatusse kuuluvad Jaak Rand, Lea Tammik, Linda-Mari Väli, Martin Luiga ja Sven Anton.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: