Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tartu linnavolikogu arutab tselluloositehase teemat 7. märtsil

Tselluloositehase kavand.
Tselluloositehase kavand. Autor/allikas: ERR

Tartu linnavolikogu peab 7. märtsil erakorralise istungi, kus arutatakse Tartu lähistele planeeritava puidurafineerimistehasega seotud küsimusi.

Tartu ülikooli ja maaülikooli doktorandid andsid neljapäeval linnavalitsusele üle 1433 allkirjaga avaliku pöördumise, millega nõuavad seda, et Tartu linn taotleks valitsuse algatatud eriplaneeringu tagasivõtmist ja nõuaks kogu puidurafineerimistehase rajamise protsessi taasalustamist.

Linnavolikogu esimehe Aadu Musta sõnul on Tartu volikogu ja linnavalitsus väga tähelepanelikult jälginud kavandatava tehasega seoses toimuvat debatti ning riigi eriplaneeringu protsessi.

"Tartu linnavolikogu ülesanne on seista linna hea käekäigu ja kvaliteetse elukeskkonna eest ning anda omalt poolt selge sõnum - Tartu õue peal Tartu linna seisukohti arvestamata mööblit ümber ei tõsteta," rõhutas Must.

"Aeg on küps tuua teema põhjalik, igakülgne ja tasakaalukas käsitlus volikogu istungile, mis on avatud eri huvirühmadele ja linnakodanikele," lisas ta.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: