Jeremy Hunt hoiatas mitte valima konservatiivide juhiks populisti

Suurbritannia konservatiivid ei tohiks valida liidriks populisti, sest see suurendab riski kaotada võim ohtlikule Tööpartei liidrile Jeremy Corbynile, ütles konservatiivide liidriks kandideeriv Jeremy Hunt.

Erakonnakaaslastele esinenud Hunt kinnitas, et tema kogemused ettevõtjana tulevad kasuks, arvestades, et Brexiti jaoks on vaja oskusi pidada läbirääkimisi ning just seda oskab ettevõtja väga hästi.

Ühtlasi esitas Jeremy Hunt väljakutse teisele juhikandidaadile Boris Johnsonile osaleda otseülekandes teledebatis enne, kui konservatiivide liikmed liidrivalimistel hääletavad.

"Kui esitame vale inimese peaministriks, siis ei tule usaldust, läbirääkimist ega kokkulepet. Kui parlament toetab üldvalimisi, ei tule ka Brexitit. Sest üks asi, mida Corbyn ei suuda ellu viia, on viia meid EL-ist välja. Valige õige inimene, ja olukord muutub kardinaalselt, sest läbirääkijad oskavad ette võtta halvad valikud ja muuta need headeks valikuteks," rääkis Hunt.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: