Jeffrey Epstein leiti surnuna

Tuntud USA finantsärimees Jeffrey Epstein, kelle vastu on New Yorgi osariigi võimud esitanud süüdistused alaealiste tüdrukute seksuaalses ahistamises ning kupeldamises, leiti surnuna. Surma põhjuseks on tõenäoliselt enesetapp, ütlesid ametnikud laupäeval.

Epstein suri reede ja laupäeva vahelisel ööl, tõenäoliselt oli tegu enesetapuga, ütlesid politseiametnikud New York Postile. Allikate sõnul nähti laupäeval Epsteini Metropolitan Correctional Centerist välja toimetatamas ning haiglasse viimas.

Alles kaks nädalat tagasi leidsid Metropolitan Correctional Centeri valvurid Epsteini tema kongi põrandalt ning osa allikaid väitis, et mehe nägu oli olnud sinakas, mis viitab lämbumisele. Samuti olevat ta olnud teadvuseta, vahendas Reuters.

Epstein ei tunnistanud end süüdi alaealiste tüdrukute seksuaalses ahistamises ega kupeldamises ning lükkas tagasi süüdistused ja väited, mis puudutasid sündmusi aastatel 2002-2005. Süüdimõistmisel oleks teda oodanud kuni 45 aasta pikkune vanglakaristus.

Epstein on finantsist, kelle sõpruskonda on omal ajal kuulunud ka praegune president Donald Trump ja ekspresident Bill Clinton ning väga paljud teised tuntud inimesed. Varem on ta süüdi mõistetud noortele tüdrukutele erootiliste massaažide eest maksmises tema Palm Beachi mõisas.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: