Reformierakonna fraktsioon tutvus tulevase peasekretäriga

{{1520841600000 | amCalendar}}

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon kohtus esmaspäeva hommikul Kert Valdaruga, kellest saab kuu aja pärast tõenäoliselt uus partei peasekretär.

Aprillis ainsana Reformierakonna esimeheks kandideeriv Kaja Kallas peab loogiliseks, et Valdaru kinnitab ametisse uus, üldkogul valitav juhatus.

Kirjas erakonnakaaslastele märkis Kallas, et tal on hea meel, et on leidnud inimese, kes on nõus võtma endale keerulise ja vastutusrikka peasekretäri töö ülesande.

Kert Valdaru ütles pärast kohtumist ERR-ile, et ta võeti fraktsioonis vastu suurepäraselt.

"Nägin seal puhanud ja rõõmsaid inimesi, kes on valmis lahingusse minema, et võita valimised ja püüda pakkuda Eestile paremat tulevikku. Võin öelda ka seda, et vaadates, kuidas inimestel silm uuesti särab, siis sellise meeskonnaga võib vabalt rallit sõita ja valimised võita," lisas Valdaru. 

Reformierakond on praegu ilma peasekretärita, sest erakonna juhatus vabastas Tõnis Kõivu reedel ametist.

Kert Valdaru on varem töötanud aastaid riigiametnikuna ja peamiselt tegelenud rändepoliitikaga. Hiljem töötas ta täiendusõppe keskuse juhi ja rändeeksperdina sisekaitseakadeemias.

Astangu kutserehabilitatsiooni keskust juhib ta alates 2017. aasta aprillist.

Äriregistri kohaselt on Valdaru Reformierakonna liige alates 2014. aasta veebruarist.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: