Kell 11 "Otse uudistemajast": Laine Randjärv Eesti Kontserdist ja poliitikast

{{1541508720000 | amCalendar}}
Laine Randjärv
Laine Randjärv Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Sel kolmapäeval on veebisaate "Otse uudistemajast" külaliseks riigikogu reformierakondlasest liige, Eesti Kontserdi juhiks valitud ning siis sellest kohast ilma jäänud Laine Randjärv. Saade algab portaalis ERR.ee kell 11.

Saatejuht Aleksander Krjukov uurib Randjärvelt lisaks Eesti Kontserdiga seonduvale ka Reformierakonna ja poliitiliste tuulte kohta.

Eesti Kontserdi nõukogu valis kunagise kultuuriministri Laine Randjärv 13. septembril Eesti Kontserdi uueks juhiks. 24. oktoobril otsustasid aga nõukogu kolm liiget mitte anda nõukogu esimehele volitusi Randjärvega lepingu sõlmimiseks.

Randjärve palgatud vandeadvokaadi Maria Mägi-Rohtmetsa sõnul sai aga leping sisuliselt sõlmitud sel hetkel kui Randjärv tööle asumise tingimustega e-kirja teel nõustus.

Kultuuriminister Indrek Saar kutsus segaduse tõttu 30. oktoobril Eesti Kontserdi nõukogu täies koosseisus tagasi.

Lisaks Eesti Kontserdiga seotud teemadele on Randjärvelt plaanis küsida ka Reformierakonna praeguse seisu ja Eesti poliitilise olukorra kohta riigikogu valimiste eel.

"Otse uudistemajast" algab kolmapäeval kell 11 ja saadet saab hiljem järelvaadata.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: