Reps tunnustas hiljuti Varrakut kopsaka preemiaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tea Varrak
Tea Varrak Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustas hiljuti 8200-eurose preemiaga ministeeriumi kantslerit Tea Varrakut, kellele aga alluvad heidavad ette kehva juhtimisstiili, mistõttu on paljud ametnikud ka ministeeriumist lahkunud.

27. novembril välja antud ministri käskkirjaga määras Reps Varrakule tulemusliku ja kvaliteetse teenistusülesannete täitmise eest tulemuspalga summas 8200 eurot, mis on kaks Varraku põhikuupalka.

Sama käskkirjaga määras Reps 7800-eurose tulemustasu asekantsler Ivar Sikule, kes vastutab kutse- ja täiskasvanuhariduse ning planeerimise eest. 500-eurose tulemuspalga sai üldhariduse, noortepoliitika ja koolivõrgu asekantsler Mikk Kasesalk.

ERR kirjutas teisipäeva hommikul, et haridus- ja teadusministeeriumist on kantsler Tea Varraku ametiaja jooksul lahkunud suur osa tippjuhtkonnast. Endised ametnikud heidavad Varrakule ette kehva juhtimist, Varrak ise räägib verevahetuse headest külgedest. Minister Reps tunnistas, et ehkki Varrak on reljeefse juhtimisstiiliga, saab ta ikkagi oma tööga hakkama.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: