Haigekassa uued lepingupartnerid alustasid eriarstide vastuvõtte

Haigekassa eriarstiabi riigihankes Harjumaal võitjaks osutunud neli uut partnerit alustasid Tallinnas eriarstide vastuvõtte, samuti jätkub harvaesineva silmahaiguse keratokoonuse ravi.

Neljapäeval tegi haigekassa esindaja külaskäigu nelja ettevõttesse, mis alustasid sel nädalal Tallinnas tööd haigekassa uute lepingupartneritena. Sillamäe Tervisekeskus OÜ ja Narva Kliinik OÜ avasid uksed Narva maantee 31 ja Albinea SA ning Carrera SA tegutsevad Tallinnas Lasnamäel aadressil Punane 16.

"Seis oli uutel tulijatel hea, ruumid olid avatud, arstid olid tööl ja võtsid patsiente vastu. Testisime ka Sillamäe Tervisekeskuse digiregistratuuri, seal oli aegu pakkuda lausa ülehomseks ehk eriarstiabi kättesaadavus on hetkel suurepärane," rääkis haigekassa juhatuse liige Maivi Parv.

Sillamäe Tervisekeskus pakub eriarsti vastuvõttu silmahaiguste ja närvihaiguste puhul. Narva Kliinikus võtavad vastu silmaarst, kõrva-nina-kurguarst, närviarst ja üldkirurg.

Lasnamäel asuv Albinea pakub samuti silmaarsti vastuvõttu ja Carrara võtab patsiente vastu günekoloogia erialal.

Samuti leidis haigekassa lahenduse harvaesineva silmahaiguse keratokoonus raviks. Seda teenust hakkab lähiajal pakkuma Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH).

Haigekassa eriarstiabi partnerite kohta saab lisainfot haigekassa kaardilt või infotelefonilt 669 6630.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: