Madison: kriitika kõneluste suhtes on osa poliitilisest provokatsioonist

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liikme Jaak Madisoni hinnangul on kriitika Keskerakonna ja EKRE võimaliku valitsuskoostöö suhtes poliitiline provokatsioon.

Teisipäeval on meediasse jõudnud mitme poliitiku, nende hulgas Yana Toomi (KE), Jüri Luige (I) ja Raimond Kaljulaidi (KE), kriitika Keskerakonna ja EKRE koalitsioonikõneluste kohta.

Jaak Madison ütles "Ringvaatele" antud kommentaaris, et inimeste isiklikke eriarvamusi ei ole vaja üle tähtsustada.

"Ma arvan, et ei pea vaatama siin otseselt persoonide väljaütlemisi või isiklikke arvamusi. See, mille üle räägitakse läbi koalitsiooniläbirääkimistel, on siiski põhimõtted, programmid, lubadused ja eesmärgid," rääkis ta.

"Ma ei tähtsustaks üle ka meedias rõhutatud eriarvamusi, kes on siin meedias arvanud kas või tänasel päeval. Ma arvan, et see on üks osa poliitilisest spinnist ja provokatsioonist, kuid ma arvan, et see ei ole eriti hästi toiminud," lisas ta.

"Ringvaate" reporter küsis Madisonilt, kas EKRE on valmis valitsusse saamise nimel loobuma mõnest oma tähtsamast valimislubadusest.

"Punaste joonte äraandmist väidate praegu teie, mitte mina. Meie eesmärk on viia ellu oma programmi, oma valimislubadusi ja seista Eesti inimeste eest ja mitte mingil moel ei saa loobuda väga olulistest küsimustest selle hinnaga, et olla mingi periood võimupostitsioonil," vastas Madison.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: