Kohtla-Järve riigigümnaasiumi töörühm koguneb 21. märtsil

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ehitus.
Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ehitus. Autor/allikas: Rene Kundla

Kohtla-Järve riigigümnaasiumiga seotud küsimustega tegelevasse laiapõhjalisse töörühma kuulub üle paarikümne inimese.

21. veebruaril toimunud valitsuse kabinetinõupidamisel otsustati, et Kohtla-Järve riigigümnaasiumiga seotud segaduste lahendamiseks luuakse valitsusele toeks töörühm, mida juhib haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Mart Laidmets.

Töörühmas on lisaks Laidmetsale veel 20 inimest, neist pooled on Kohtla-Järvel tegutsevate munitsipaalkoolide esindajad.

Ministeeriumist kuulub lisaks Laidmetsale töörühma koolivõrgu osakonna juhataja Raivo Trummal. Kohtla-Järve linnavalitsust esindab abilinnapea Niina Aleksejeva. Piirkondlikke kõrgkoole esindavad Mare Roosileht (TTÜ Virumaa kolledž) ja Ulvi Kõrgemaa (Tallinna tervishoiu kõrgkool). Ekspertidena on kaasatud Irene Käosaar (Integratsiooni Sihtasutus), Natalja Mjalitsina (SA Innove), Mati Heidmets (Tartu ülikool). Töörühmas on veel Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktori kohusetäitja Ülle Matsin, Jõhvi riigigümnaasiumi direktor Tatjana Ait ning Tartu Annelinna gümnaasiumi direktor ja Tartu ülikooli haridusteaduskonna õppejõud Hiie Asser.

Töörühma esimene koosolek on kavas 21. märtsil Kohtla-Järvel.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: