Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktoriks võib saada Hendrik Agur

Henrik Agur
Henrik Agur Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

ERR-ile teadaolevalt on sügisel avatava Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktori konkursil võitnud Hendrik Agur, kellega haridus- ja teadusministeerium alustab läbirääkimisi lepingu sõlmimiseks.

Kokku osales direktori konkursil kuus inimest. Aguri kasuks rääkis tema pikaajaline juhikogemus. Aastatel 2005-2018 oli ta Gustaf Adolfi gümnaasiumi direktor ja selle aasta algusest asus ta tööle haridus- ja teadusministeeriumis riigigümnaasiumide rajamise koordineerijana.

Hendrik Agur ütles ERR-ile, et tema seda kinnitada ei saa ja nimetas infot heal juhul linnalegendiks.

Agur kinnitas, et kandideeris direktori kohale ja on vajalikud voorud läbinud.

"Mul ei ole ühtegi infot selle kohta, et mina võitsin või keegi teine võitis. Loodetavasti uuel nädalal saab uut infot, olen ise ka põnevil," lausus Agur.

Valimiste eel kooli õppekeele tõttu tulipunktis Kohtla-Järve riigigümnaasium jäi juhita pärast seda, kui eelmisel suvel direktoriks valitud Irina Putkonen loobus jaanuaril lõpus direktori ametist.

Veebruarist on 300 õpilasele mõeldud kooli direktori kohusetäitja ja kooli käivitaja olnud Viljandi riigigümnaasiumi direktor Ülle Matsin.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: