Kiviõli 1. keskkooli esindajate ja valla kohtumine üksmeelt ei toonud

Kiviõli 1. keskkooli esindajate ja Lüganuse vallavalitsuse läbirääkimised ebaõnnestusid: endise koolijuhi tööle ennistamise küsimuses üksmeelele ei jõutud.

Kiviõli 1. keskkooli õpetajad ja hoolekogu nõudsid vallavalitsuselt Heidi Uustalu ennistamist direktoriametisse ning koolirahu taastamist, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Vallavalitsus on kindel, et koolis Reformierakonna noorte koosoleku lubanud koolijuhi vallandamine oli õige tegu.

"Jah, jätkuvalt ka tunni aja möödudes oleme mõlemad oma seisukoha juurde jäänud ehk ametlikult öeldes võib läbirääkimisi ebaõnnestunuks pidada. Mis nüüd edasi saab, ma täna õhtul ei oska teile öelda. Eks homme on äkki targem," kommenteeris Kiviõli 1. keskkooli õpetaja Mariliis Randmer.

"Surve on suur küll, aga ma paneksin siin rõhu sõnale "surve". Ma leian, et siin on tegemist töösuhtega, mis on natuke ületähtsustatud ja kui ikkagi ei ole meie vahel seda usalduslikku töösuhet võimalik taastada, mida on oma intervjuudes täna kinnitanud nii koolijuht kui ka mina, siis millised on väljapääsud? Alustame ka uue koolijuhi konkursi korraldamist. Mis ma ikka oskan öelda, tuleb edasi minna," rääkis vallavanem Viktor Rauam.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: