Kiviõli 1. keskkooli koolipere nõuab direktori tööle ennistamist

{{1575911580000 | amCalendar}}
Foto: ERR

Eelmisel nädalal juhita jäänud Kiviõli 1. keskkooli koolipere saatis esmaspäeval Lüganuse vallavalitsusele kirja, kus nõuti direktor Heidi Uustalu vallandamisotsuse ülevaatamist ja direktori tööle ennistamist.

Õpetajate ja hoolekogu liikmete allkirjadega avalikus pöördumises kutsuti Lüganuse vallavalitsuse liikmeid alustama läbirääkimisi koolirahu taastamiseks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Kiviõli 1. keskkooli õpetajad on kaalunud ka streigi võimalust, kuid siiski loodetakse, et parem lahendus leitakse kolmapäeva õhtul algavatel läbirääkimisel.

"Me keegi ei taha, et asi sinnani läheks. Tegelikult ongi see hea samm, et istuda ja pidada läbirääkimisi. Tõsiselt, siiralt loodan, et me sellest sammust kaugemale ei pea minema," ütles Kiviõli 1. keskkooli õpetajate esindaja Mariliis Randmer.

"Ma ei näe täna mitte mingit põhjust sellisteks äärmuslikeks meetoditeks, sest oleme ausad, me oleme täna siiski olukorras, kus otsus on tehtud ja sellega tuleb elada," kommenteeris Lüganuse vallavanem Viktor Rauam.

Viktor Rauam andis ERR-ile pikema intervjuu esmaspäeva hommikul kell 10 enne seda, kui koolipere vallavalitsusele enda pöördumise edastas:

 

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: